Webform mattermost (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Default
jv: Gawan

en: Custom
jv: Kostum

en: Color
jv: Kelir
