Webform mattermost (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Body
km: តួ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: URL:
km: URL ៖

en: Color
km: ពណ៌

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Message:
km: សារ ៖
