Webform mattermost (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Message:
ku: پەیام:
