Webform mattermost (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Custom
lt: Savitas

en: Color
lt: Spalva

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Elements
lt: Elementai
