Webform mattermost (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Username
my: အမည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Color
my: အရောင်
