Webform mattermost (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Default
pt: Por defeito

en: Custom
pt: Personalizado

en: Color
pt: Cor

en: Channel
pt: Canal

en: Attachments
pt: Anexos

en: Message:
pt: Mensagem:

en: Enable debugging
pt: Ligar depuração

en: Notification
pt: Notificação

en: Elements
pt: Elementos

en: Message settings
pt: Configurações de Mensagem

en: Development settings
pt: Definições de desenvolvimento

en: Always include private and restricted access elements.
pt: Incluir sempre elementos de acesso privado e restrito.

en: Exclude empty elements
pt: Excluir elementos vazios

en: Element key
pt: Elemento chave
