Webform mattermost (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Default
ro: Implicit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Color
ro: Culoare

en: Message:
ro: Mesaj:

en: Notification
ro: Notificare

en: Elements
ro: Elemente
