Webform mattermost (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Custom
sq: E personalizuar

en: URL:
sq: Adresa URL:

en: Color
sq: Ngjyra

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Message:
sq: Mesazhi:
