Webform mattermost (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Default
tr: Varsayılan

en: Custom
tr: Özel

en: Color
tr: Renk

en: Channel
tr: Kanal

en: Message:
tr: İleti:

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Elements
tr: Öğeler

en: Message settings
tr: İleti ayarları

en: Development settings
tr: Geliştirme ayarları
