Webform mattermost (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: URL:
ug: :ئادرىسURL:

en: Color
ug: رەڭ
