Webform Mautic (2.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Message:
da: Besked:

en: Completed
da: Gennemført

en: completed
da: fuldført

en: Webform
da: Webformular

en: Request type
da: Udbedt type

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Response status code
da: Respons statuskode
