Webform Mautic (2.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Completed
pl: Zakończone

en: completed
pl: zakończony

en: Webform
pl: Formularz

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Response status code
pl: Kod statusu odpowiedzi

en: Development settings
pl: Ustawienia programistyczne
