Webform Mautic (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Edit
it: Modifica

en: Message:
it: Messaggio:

en: Completed
it: Completato

en: completed
it: completato

en: Response status code
it: Codice di stato della risposta
