Webform Mautic (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Edit
es: Editar

en: Message:
es: Mensaje:

en: Completed
es: Completado

en: completed
es: completado

en: Request type
es: Tipo de solicitud

en: Enable debugging
es: Habilitar depuración

en: Response status code
es: Código de estado de respuesta

en: Development settings
es: Configuración de desarrollo
