Webform Mautic (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Message:
ja: メッセージ:

en: Completed
ja: 完了

en: completed
ja: 完了

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Response status code
ja: レスポンスのステータスコード

en: Development settings
ja: 開発設定
