Webform Mautic (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Completed
gl: Completado

en: completed
gl: completado

en: Webform
gl: Formulario web

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración
