Webform Mautic (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message:
sk: Správa:

en: Completed
sk: Ukončená

en: Webform
sk: Webformulár

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia
