Webform Mautic (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Completed
cs: Dokončené

en: completed
cs: dokončeno

en: Response status code
cs: Stavový kód odpovědi
