Webform Mautic (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message:
fi: Viesti:

en: Completed
fi: Valmis

en: completed
fi: päätetty

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Response status code
fi: Vastauksen tilakoodi
