Webform Mautic (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Completed
hu: Teljesítve

en: completed
hu: teljesítve

en: Webform
hu: Űrlap

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Response status code
hu: Válasz állapotkód

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások
