Webform Mautic (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Completed
lv: Pabeigts

en: completed
lv: pabeigts

en: Webform
lv: Webforma
