Webform Mautic (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message:
ru: Сообщение:

en: Completed
ru: Завершено

en: completed
ru: завершено

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Response status code
ru: Код состояния ответа

en: Development settings
ru: Настройки разработки
