Webform Mautic (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Message:
sv: Meddelande:

en: Completed
sv: Slutförd

en: completed
sv: fullföljd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Response status code
sv: Svarskod

en: Development settings
sv: Utvecklarinställningar
