Webform Mautic (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Completed
uk: Завершено

en: completed
uk: завершене

en: Webform
uk: Вебформа

en: Request type
uk: Тип запиту

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Request method
uk: Метод запиту

en: Response status code
uk: Код стану відповіді

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: Request URL
uk: URL запиту

en: Remote post successful!
uk: Віддалена публікація успішна!

en: If checked, posted submissions will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, опубліковані надсилання відображатимуться на екрані для всіх користувачів.

en: No response. Please see the recent log messages.
uk: Немає відповіді. Перегляньте останні повідомлення журналу.

en: Debug: Remote post: @title [@state]
uk: Зневадження: віддалена публікація: @title [@state]

en: Submission state/operation:
uk: Стан/операція для надсилання:

en: Response body:
uk: Тіло відповіді:

en: Response tokens:
uk: Замінники відповіді:

en: Below tokens can ONLY be used to insert response data into value and hidden elements.
uk: Наведені нижче замінники можна використовувати ЛИШЕ для вставки даних відповіді в значення та приховані елементи.

en: @form webform remote @type post (@state) to @url failed. @message
uk: Помилка віддаленої публікації @type для вебформи @form (@state) на @url. @message

en: Request options
uk: Опції запиту

en: Response data:
uk: Дані відповіді:

en: Remote post request return @status_code status code.
uk: Запит на віддалену публікацію повертає код статусу @status_code.

en: Use [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] to get plain text values.
uk: Використовуйте [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw], щоб отримати значення у форматі простого тексту.

en: Webform Mautic
uk: Вебформа: Mautic
