Webform Mautic (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Message:
vi: Thông điệp:

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: completed
vi: đã hoàn thành

en: Enable debugging
vi: Kích hoạt tính năng gỡ lỗi
