Webform Mautic (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Message:
ca: Missatge:

en: Completed
ca: Completat

en: completed
ca: completat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Response status code
ca: Codi d'estat de la resposta
