Webform Mautic (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message:
nl: Bericht:

en: Completed
nl: Voltooid

en: completed
nl: afgerond

en: Webform
nl: Formulier

en: Request type
nl: Request-type

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Request method
nl: Request-methode

en: Response status code
nl: Reactiestatuscode

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen

en: Request URL
nl: Opgevraagde URL

en: Use [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] to get plain text values.
nl: Gebruik [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] om platte tekstwaarden te krijgen.
