Webform Mautic (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Message:
pt: Mensagem:

en: Completed
pt: Concluído

en: completed
pt: concluído

en: Webform
pt: Formulário

en: Request type
pt: Tipo de pedido

en: Enable debugging
pt: Ligar depuração

en: Response status code
pt: Código de status da resposta

en: Development settings
pt: Definições de desenvolvimento
