Webform Newsletter2Go (2.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Password
pt: Senha

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: External
pt: Externo

en: Webform
pt: Formulário
