Webform Newsletter2Go (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: External
fa: خارجی

en: Webform
fa: فرم ساز
