Webform Newsletter2Go (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Form ID
lv: Formas ID

en: External
lv: Ārējais

en: Webform
lv: Webforma
