Webform Newsletter2Go (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: External
he: חיצוני

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Posted data
he: נתונים שנשלחו
