Webform Newsletter2Go (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Form ID
uk: ID форми

en: External
uk: Зовнішнє

en: Webform
uk: Вебформа

en: Posted data
uk: Опубліковані дані

en: Submission data
uk: Дані надсилання

en: Webform Newsletter2Go
uk: Вебформа: Newsletter2Go
