Webform Newsletter2Go (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: External
hu: Külső

en: Webform
hu: Űrlap
