Webform Newsletter2Go (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Form ID
ru: ID формы

en: External
ru: Внешний

en: Webform
ru: Веб-форма
