Webform Newsletter2Go (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Form ID
da: Formular ID

en: External
da: Eksterne

en: Webform
da: Webformular
