Webform Newsletter2Go (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Form ID
pl: ID formularza

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Webform
pl: Formularz
