Webform Newsletter2Go (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: External
fr: Externe

en: Posted data
fr: Données envoyées

en: Submission data
fr: Données soumises
