Webform Newsletter2Go (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Form ID
ja: フォームID

en: External
ja: 外部

en: Webform
ja: ウェブフォーム
