Webform Newsletter2Go (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Form ID
lt: Formos ID

en: External
lt: Išorinis

en: Webform
lt: Web forma
