Webform Newsletter2Go (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: External
nl: Extern

en: Webform
nl: Formulier
