Webform Node Element (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Node
de: Beitrag

en: webform
de: Webformular

en: About
de: Über

en: Markup elements
de: Markup-Elemente
