Webform Node Element (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Node
es: Nodo

en: webform
es: Formulario Web (Webform)

en: About
es: Acerca de

en: Markup elements
es: Elementos de Markup
