Webform Node Element (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Node
uk: Матеріал

en: webform
uk: вебформа

en: About
uk: Про модуль

en: Markup elements
uk: Елементи розмітки
