Webform Node Element (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Node
lt: Mazgas

en: webform
lt: webforma

en: About
lt: Apie

en: Markup elements
lt: Markup elementai
