Webform Number Limit (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Limit
cy: Terfyn

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Per user
cy: Pob defnyddiwr
