Webform Number Limit (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Options
lv: Iespējas

en: Limit
lv: Limits

en: Webform
lv: Webforma

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Element
lv: Elements
