Webform Number Limit (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Options
ca: Opcions

en: Limit
ca: Límit

en: Webform
ca: Formulari web

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Per user
ca: Per usuari
