Webform Number Limit (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Options
da: Valg

en: Limit
da: Grænse

en: Webform
da: Webformular

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Per user
da: Pr. bruger
