Webform Number Limit (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Limit
fa: محدوده

en: Webform
fa: فرم ساز

en: - Select -
fa: - انتخاب -
